info@jobzzpmaatje.nl  |   Postbus 2030  6802 CA Arnhem  |  Privacyverklaring

© 2019 jobzzpmaatje

Historie

Stichting jobzzpmaatje (werktitel 026aanhetwerk) is in 2015 opgezet en sindsdien zetten vrijwillige jobmaatjes zich, onder leiding van de projectmanager, in om mensen naar betaald werk of opdrachten te begeleiden. Sinds eind 2018 is de stichting geaccrediteerd als aanbieder van maatschappelijke ondersteuning in het kader van de WMO in Centraal Gelderland en RSD de Liemers én hebben de trajecten die wij aanbieden betrekking op begeleiding vanaf trede 2 van de participatieladder.

Wie zijn wij

Patrick

van Duren

Coach
patrick@jobzzpmaatje.nl

Stanley Neyndorff

Projectleider/Coach
stanley@jobzzpmaatje.nl

Raymond

Koene

Projectmedewerker
raymond@jobzzpmaatje.nl

Delano

Charmes

Coach
delano@jobzzpmaatje.nl

Wendy

Wilhelm

Assistent coördinator
wendy@jobzzpmaatje.nl

Joy

van der Loo

Jobcoach
joy@jobzzpmaatje.nl

Contact 

Banner zzpers 4.jpg